+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Glykemický index potravin

Klíčová slova: glykemie, tabulka, glykemický index, hubnutí, obez

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2010

Popis: Glykemický index, metabolismus a sestavování jídelníčku, to jsou jen některá témata pokrytá v článcích na webu www.OdborneHubnuti.cz. Tyto a další témata mohou mít velký význam pro osoby s obezitou.

Web: www.odbornehubnuti.cz

Další související informace

Zlepšete koordinaci svých

cvičení, Pilates, hubnutí, svaly, dýchání, metody – Pilates je cvičební metoda, pomocí které získáte ploché břicho, zbavíte se tukových polštářků, odstraníte bolesti zad, zlepšíte si fyzickou kondici. Mimo Pilates cvičení můžete ve studiu Medek v Brně také tancovat a naučit se Zumbu a aerobic.

Poradna v oblasti hubnutí

hubnutí, dieta, obezita, celulitida, zdraví – Za dobu, kterou působíme, se můžeme pyšnit samozřejmě mnoha spokojenými klienty, ale také perfektními výsledky v hubnutí a to bez diet. Neposkytujeme jen časté diety, ale fungujeme jako poradenské centrum regulace váhy, které se specializuje na odvětví zdravého životního stylu. Nabízíme zdravé, garantované hubnutí.

Přírodní Acai Berry Thin

acai berry, acai berry thin, hubnutí, nadváha – Acai Berry je cizokrajný plod podobný naší borůvce, který se díky vysokému obsahu vitamínů, antioxidantů a jiných tělu prospěšných látek řadí mezi superpotraviny. Z Acai Berry se vyrábí přírodní přípravky, které se používají na podporu hubnutí a snížení nadváhy – jedním z nich je například Acai Berry Thin. Přírodní přípravek Acai Berry Thin je znám hlavně díky svým schopnostem zlepšit trávicí funkce lidského organizmu a tak podporuje hubnutí a snižování nadváhy. Vyrábí se z cizokrajné borůvky Acai Berry, která obsahuje spoustu vitamínů a antioxidantů, které pozitivně ovlivňují celkový fyziologický stav člověka.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.