+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Goji - kustovnice čínská - Ramissio

Klíčová slova: goji, kustovnice čínská, kustovnice, kustovnice ci

E-mail: seo_ramissio@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2013

Popis: Recept na dlouhověkost. Goji - Kustovnice čínská je nejsilnějším známým antioxidantem na světě. Udělejte něco pro své zdraví a prodlužte si život s nejkvalitnější kustovnící čínskou v ČR od Ramissio.

Web: cz.ramissio.com

Další související informace

Goji

goji, bio potraviny, bezlepková diéta – Goji a další bio potraviny v sortimentu eshopu specializovaného na zdravou stravu a kvalitní výživové doplňky. V nabídce nechybí mořské řasy, acai, kustovnice, dýňový olej, goji berry a zdraví prospěšné sirupy.

Kustovnice čínská - její pěstování

goji, kustovnice, plody, bobule, – Stránky o Kustovnici čínské (Goji berry). Využívá se zejména v čínské medicíně, neboť obsahuje látky, které snižují riziko rakoviny, léčí kašel, podporuje zdravou finkci jater a ledvin a mnoho dalších zdravotních potíží. Rostlina kvete zejména od června do září a následně plody dozrávají v závislosti na příznivosti počasí od srpna do října. V této době se rovněž sbírají a suší. Dorůstá do výšky 3 metrů a její květy jsou fialové barvy, plody jsou oranžovočervené bobule na dlouhých stopkách. Lze ji nalézt zejména v jižních částech Číny.

Velkoobchod elektronické cigarety Topcigars

velkoobchod elektronické cigarety, elektronicke ci – Velkoobchod s elektronickými cigaretami a e-liquidy. Jsme oficiální zastoupení značek Joyetech, Go Ritchy (Liqua), Dekang, Vision. Nabízíme profesionální a individuální přístup. Pohodlný systém objednávání a dodání do druhého dne. Vše skladem.

Načítání trvalo 3.5444 sekund.