+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Greenspring

Klíčová slova: greenspring,zelené potraviny,účinky na zdraví

E-mail: vera@greenpring.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: O zelených potravinách lze hodně psát a mluvit, ale jeho účinky pocítíte teprve až ho začnete sami užívat. Žádná slova totiž nenahradí osobní zkušenost. Dnešní člověk (stejně jako kdykoli v dějinách) nemá nedostatek informací nebo nedostatek možností. Dnešní člověk má nedostatek vůle, síly se rozhodovat a vytrvat. Pojď te s námi uskutečňovat změnu, která začíná v každém z nás. Tu změnu uskutečníme v partě vzájemnou motivací a zapálením se pro věc.

Web: greenspring.cz

Další související informace

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.