+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Guergi

Klíčová slova: masážní svíčky, wellnes kosmetika, candella

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Výrobce a distributor originální wellness kosmetiky, určené pro profesionální služby v masážních i kosmetických salonech, ale i pro domácí použití. Produkty značky Guergi obsahují pouze pečlivě vybrané přírodní složky a nejsou testované na zvířatech. Působí na trhu od r. 2004. Mezi naše hlavní produkty patří parfémované masážní svíčky značky Guergi v atraktivních a praktických dózách z aluminia či porcelánu patří k těm nejlepším, které v současnosti obohacují nabídku beauty salonů, wellness center a masážních salonů. Mají hypoalergenní složení a skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Web: www.guergi.eu









Další související informace

Krásná s kosmetikou Vichy

kosmetika, vichy, vichy normaderm, vichy make up – Máme-li hledat opravdu výraznou a velmi známou značku kosmetiky, pak je to právě kosmetika Vichy, která představuje jednu z předních značek světové kosmetiky.Máme-li hledat opravdu výraznou a velmi známou značku kosmetiky, pak je to právě kosmetika Vichy, která představuje jednu z předních značek světové kosmetiky.

Kosmetika,vitamíny,zdraví

kosmetika, konopí, masážní oleje, léčiva, šampony – Internetový obchod nabízející kosmetiku, kosmetiku z konopí, masážní oleje, léčiva a další produkty související s Vaší krásou a zdravím. Náš internetový obchod obsahuje pouze kvalitní a ověřené produkty. Prodáváme tradiční ruskou medicínu.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.