+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gynekologie Marjánka

Klíčová slova: gynekologie Praha, gynekologie Praha 6, gynekolog

E-mail: registrace@emarketing.name

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2013

Popis: Přejete si přítomnost lékaře při gynekologických zákrocích ? Gynekologie Marjánka Vám tuto službu umožní zrovna tak jako mnoho dalších včetně : komplexní gynekologická péče, vyšetření jednorázovými gynekologickými sterilními zrcadly, ultrazvukového vyšetření + ultrazvukového vyšetření prsou ( na toto vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, stačí se jen objednat v ordinaci, či u sestřičky ), těhotenské poradny, očkování proti HPV, antikoncepční a těhotenské poradny, telefonické konzultace..

Web: www.gynekologie-marjanka.cz/

Další související informace

Sklenáři v Praze

Sklenáři v Praze, Praha, Praha 6, Praha 5, sklenář – Kompletní sklenářský servis, zasklívání výkladů a oken jednoduchým sklem i izolačním dvojsklem. Dodáváme bezpečnostní skla, sklo pochozí ( schodiště, galerie ), skleněné markýzy, zábradlí a zrcadlové stěny.

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.