+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hand Save s.r.o.

Klíčová slova: rukavice, latexové, vinylové, nitrilové, úklidové

E-mail: info@handsave.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2010

Popis: Společnost Handsave s.r.o. byla založena v průběhu roku 2010 a již od počátku se začala zabývat úklidovými a jednorázovými vyšetřovacími rukavicemi, jako regionální velkoobchodní prodejce. Z počátku k nejvíce klíčovému sortimentu jak byli jednorázové vyšetřovací latexové, nitrilové a vinylové rukavice se díky vzrůstající poptávce přidaly i neméně obvyklé druhy jako např. dialektické rukavice, žáruvzdorné rukavice, kombinované rukavice, zimní rukavice, celokožené rukavice, textilní rukavice, máčené rukavice. Z důvodů neustálého zkvalitňování našich služeb, stoupajících nároků a požadavků našich zákazníků, se nedlouho poté, zařadily do našeho sortimentu i pracovní oděvy, a pracovní obuv.Od té doby jsme již jako významná dodavatelská a distribuční společnost obchodovali s firmami jako je např. Dr. Oetker, D.I.Seven. Mezi naše zákazníky patří zejména firmy stavební, strojírenské, energetické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.

Web: www.handsave.cz

Další související informace

doornet- vestavěné skříně

vestavěné skříně,skříně na míru,vstavané skrine, – Ako prví prichádzame s možnosťou vytvorenia objednávky vstavanej skrine cez internet, priamo z pohodlia vášho domova, bez nutnosti chodenia po obchodoch a firmách. Absencia predajcov a ďalších nákladov je premietnutá v dobrej cene vstavanej skrine.

Autosklo Praha 3

Autosklo Praha 3, pneuservis Praha 3, autoservis – Autosklo Praha 3: autosklo, pneuservis, autoservis a autoelektrika. Autosklo ( kompletní výměna zadního i předního autoskla ), pneuservis ( výměna a prodej pneu a alu disků ), autoservis ( servis osobních i užitkových vozidel ), autoklimatizace.

Profighters

boxerské rukavice, tatami, bandáže, ringy, tričká – Vše pro bojové sporty. Široká škála zboží na box, kickbox, thaibox, MMA, BJJ, Karate, Aidiko a jiné Nabízíme unikátní značky jako Regard, GREEN HILL​​, TWINS, KING, TEAMX, DEVAKAM, REJNOK, TAPOUT, ​​MUAY, KAZE, BAD BOY, VENUM, EVERLAST, LONSDALE, BEN LEE, ROUND 5, FUMETSU, SHOCK DOCTOR, SILVER STAR, UFC, FAIRTEX, Buddy, WARRIOR a jiné. Nabízíme boxerské rukavice, lapy, bloky, pytle, hole, chrániče, bandáže, ringy, tatami, prilby, trenýrky, kalhoty ale i stylové trička, mikiny a šortky.

Načítání trvalo 2.9659 sekund.