+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hand Save s.r.o.

Klíčová slova: rukavice, latexové, vinylové, nitrilové, úklidové

E-mail: info@handsave.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2010

Popis: Společnost Handsave s.r.o. byla založena v průběhu roku 2010 a již od počátku se začala zabývat úklidovými a jednorázovými vyšetřovacími rukavicemi, jako regionální velkoobchodní prodejce. Z počátku k nejvíce klíčovému sortimentu jak byli jednorázové vyšetřovací latexové, nitrilové a vinylové rukavice se díky vzrůstající poptávce přidaly i neméně obvyklé druhy jako např. dialektické rukavice, žáruvzdorné rukavice, kombinované rukavice, zimní rukavice, celokožené rukavice, textilní rukavice, máčené rukavice. Z důvodů neustálého zkvalitňování našich služeb, stoupajících nároků a požadavků našich zákazníků, se nedlouho poté, zařadily do našeho sortimentu i pracovní oděvy, a pracovní obuv.Od té doby jsme již jako významná dodavatelská a distribuční společnost obchodovali s firmami jako je např. Dr. Oetker, D.I.Seven. Mezi naše zákazníky patří zejména firmy stavební, strojírenské, energetické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.

Web: www.handsave.cz

Další související informace

PaN servis s.r.o.

úklid, úklidové firmy, ostraha, – Poskytujeme služby úklidové firmy a bezpečnostní agentury na území celé České republiky. Mezi poskytované služby patří kompletní facility management - správa budov, úklid, údržba, ostraha a recepční služby.

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

Půjčky - portál

půjčky, půjčka, úvěr – Nenechte se sužovat špatnou a vysávající peněžní situací. Nepropadejte panikám zoufalství a bezvýchodnosti, jestli nejste schopni vystačit s běžnými platbami nebo nedisponuje nutným kvantem finančních sum pro zakoupení vysněného produktu či služby.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.