+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Harmony center

Klíčová slova: masaz,lavove kameny,ajurveda, reflexologie,medova

E-mail: masaze-hanka@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2009

Popis: Klasicke regeneracni masaze,masaz lavovymi kameny,medova detoxikacni masaz,reflexologie,ajurveda, havajska masaz v prijemnem prostredi s relaxacni hudbou, aroma olejicky a vonnymi esencemi, pri svickach,vyber masaze provadime dle potreb a prani klienta.

Web: www.harmonycenter.cz

Další související informace

Poradna pro zdraví - inst

Masáž, Hubnutí, – popis Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Masáže jóga mandaly

lymfodrenáž,shiatsu,masáž,mandaly,malování,jóga, – Masážní studio Pohlazení na výsluní Nabízím masáže Shiatsu, havajsko-indickou masáž, manuální lymfodrenáž, estetické formování postavy, sportovní a rekondiční masáže. Vedu kurzy jógy v Náchodě a v Červeném Kostelci. Malování mandal je relaxační setkávání s pastelkami. Ilona Krunčíková, akreditovaná cvičitelka jógy II.stupně Náchod

Masáže Brno a okolí

masáž, masáže Brno, reflexní terapie, bowen, reiki – Nabízím masáže v pohodlí Vašeho domova. Objednávky přijímám převážně z Brna a jeho okolí, ale lze domluvit masáže i na vzdálenějším místě jižní Moravy. Dopřejte svému tělu masáž a vychutnejte si ji kdekoli budete chtít.

Načítání trvalo 0.4912 sekund.