+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Harmony center

Klíčová slova: masaz,lavove kameny,ajurveda, reflexologie,medova

E-mail: masaze-hanka@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2009

Popis: Klasicke regeneracni masaze,masaz lavovymi kameny,medova detoxikacni masaz,reflexologie,ajurveda, havajska masaz v prijemnem prostredi s relaxacni hudbou, aroma olejicky a vonnymi esencemi, pri svickach,vyber masaze provadime dle potreb a prani klienta.

Web: www.harmonycenter.cz

Další související informace

Masáže šíje - informace

masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev – Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Afrodita, masáže

masáž, lymfodrenáž, laserová depilace, fotoepilace – Nabízíme následující služby: masáže, klasická regenerační masáž, švédská masáž, přístrojová lymfodrenáž, léčba celulitidy, lymfoven, trvalá epilace (fotodepilace, laserová depilace, IPL), brazilská de

iKlubZdravi.cz

masáž, masáže, meditace, klid, stres, relaxace – Masáž a terapeutické sezení? Jedině u nás. Nabízíme speciální masáže a sezení, která Vám pomohou od bolesti celého těla a navíc Vám pomohou od stresu. Nabízíme rebalancing, neo-rebalancing, prenetální terapie, trauma terapie a meditace.

Načítání trvalo 0.2106 sekund.