+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hatha-jóga, masáže a cvič

Klíčová slova: jóga, masáže, praha, cviky, bolesti, zad

E-mail: malac.f@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2013

Popis: Je na nás, jestli budeme očekávat pomoc z vnějšku v podobě nějaké zázračné tabletky ... Anebo se rozhodneme převzít sami zodpovědnost za svůj život. Začneme vědomě pracovat se svým tělem, emocemi, myšlenkami, energií v nás a kolem nás.

Web: www.joga-masaze-praha.cz

Další související informace

Masáže šíje - informace

masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev – Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Krása, zdraví, styl

kadeřnictví, nehtové studio,solná jeskyně, masáže – Chcete být krásnější, zdravější a stylovější? Představujeme vám přehled firem v oblasti krásy, zdraví a životního stylu, kde stačí pouze 3x kliknout a naleznete nejbližší firmu, která se věnuje stylingu, ve vašem bydlišti.

Zubní ordinace Praha

zubní, ordinace, praha – Prioritou naší zubní ordinace při ošetření je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Zubař Vám vše podrobně vysvětlí a pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností.

Načítání trvalo 0.2703 sekund.