+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HCV, HIV, HBV testy

Klíčová slova: Rychlé testy z plné krve, HIV, HBV, HCV, HBsAg

E-mail: info@exbio.com

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Rychlé diagnostické testy z plné krve, séra nebo plazmy na HCV, HBV, HIV a Syfilis (anti-HCV, HBsAg, anti-HBV, anti-HIV, protilátky Treponema pallidum), do terénu. Lze použít venózní nebo kapilární krev z prstu. Hepatitida B, C, detekce HIV 1/2/O.

Web: hcv-test.cz

Další související informace

Pneu-Poradna

pneu, pneumatiky, poradna, testy pneu, testy pneu – Pneu-poradna.cz - Potřebujete radu či konzultaci při výběru pneumatik? Tak jste zde správně! Tisíce videí a článků, které pomou vyřešit Vaši situaci. Můžete se zapojit do diskuze nebo zaslat případně Vaše zkušenosti, které rádi zveřejníme.

Nábytek z masivu

Nábytek z masivu, postele z masivu, nábytek – Nábytek z masivu: luxusní nábytek pro náročného zákazníka, nábytek z masivu, nábytek do ložnice či obýváku, manželské postele z masivu. Luxusní nábytek z masivu, tapety, italské kožené a čalouněné sedačky, nábytek do obýváku, kuchyně či ložnice, postele z masivu a madrace do postele.

Klenotmania.cz , krásné š

šperky z chirurgické oceli, Přívěšky, Přívěšek, – Eshop KLENOTMANIA.CZ je zaměřený hlavně na šperky z chirurgické oceli a šperky zdobené SWAROVSKI krystaly. Naleznete zde veliký výběr šperků, od decentních až po velice kvalitně propracované kousky.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.