+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HCV, HIV, HBV testy

Klíčová slova: Rychlé testy z plné krve, HIV, HBV, HCV, HBsAg

E-mail: info@exbio.com

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Rychlé diagnostické testy z plné krve, séra nebo plazmy na HCV, HBV, HIV a Syfilis (anti-HCV, HBsAg, anti-HBV, anti-HIV, protilátky Treponema pallidum), do terénu. Lze použít venózní nebo kapilární krev z prstu. Hepatitida B, C, detekce HIV 1/2/O.

Web: hcv-test.cz

Další související informace

OnlineObchody.eu

prace z domu, privydelek, prace na internetu – Internetové obchody s možností získání provize. Práce z domu, nebo je přivýdělek. Registrací získáte vlastní web s nabídkou provizních e-shopů. Jedná se o práci z pohodlí domova s využitím vašeho pc. Nechte svůj počítač vydělávat.

Přípravné kurzy na TSP MU

TSP MU, TSP, Testy studijních předpokladů – Internetové přípravné kurzy na Testy studijních předpokladů, které jsou vyžadovány k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Arman Eshop

Oblečení, secondhand, textil, oblečení z anglie – Obchod zaměřený na značkové second handové oblečení za bezkonkureční ceny, dovážené osobně z Anglie. Nabízíme široký sortiment, ve kterém si vybere opravdu každý. Nabízíme dámské, pánské a dětské oblečení, včetně módních doplňků.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.