+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Health Club Volcano

Klíčová slova: Health Club Fitness Wellness zdráví golf Spa

E-mail: info@volcanohealthclub.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2008

Popis: Volcano Health Club je revoluční projekt pro zdraví a krásu, který v České republice nemá obdoby. Nejširší nabídka špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness, malebná příroda doslova na dosah, limitovaný počet členů zaručující vskutku dokonalý komfort a pohodlí. Volcano Health Club funguje na principu klubového členství. Abychom pro naše členy zaručili vysokou úroveň komfortu, špičkový servis a příjemné společenské prostředí nabízíme jenom omezený počet 555 exkluzivních členství pro naše klienty. Členství umožňuje neomezený vstup do prostor klubu, které v rámci členství nabízíme, co Vám umožňuje odbourat psychické bariéry a získat vysněné výsledky založené na pravidelnosti a vnitřní disciplíně. Pro co největší uspokojení Vašich individuálních potřeb Vám s potěšením nabízíme 12 různých druhů členství.

Web: www.volcanohealthclub.cz

Další související informace

BodyFit zdravý život

zdravý zdraví styl péče kosmetika fitness solárium – pravidelné články o zdravém životním stylu a celorepublikovým katalogem podniků provozujících fitness, solární studia, kosmetickou a plastickou chirurgii, kadeřnictví, masáže, relaxační služby a internetových serverů zabývajících se péčí o tělo, zdravým a relaxací

Spa Hotel Harmonie v Mariánských Lázních

Spa Hotel Harmonie ,ubytování v Mariánských – Spa hotel Harmonie v Mariánských Lázních leží na promenádě lázeňských lesoparků a od centra Mariánských Lázní je vzdálen přibližně jeden kilometr. Všechny pokoje Spa hotelu se mohou pochlubit příjemnou atmosférou. Jejich součástí je koupelna se sprchou, sociální zařízení, fén, telefon, bezdrátové připojení k internetu, televizor se satelitním příjmem a zabudovaný trezor. Za příplatek je možné na pokoj umístit ledničku.Na jídelním lístku Spa hotel Harmonie v Mariánských Lázních návštěvníci najdou širokou škálu specialit. Nikdo by si neměl nechat ujít speciality samotného šéfkuchaře, který vaří vynikající jídla z ulovených ryb ve vlastních chovných rybnících.

Wellness-pobyty - lázeně a wellness

wellness pobyty, wellness, wellness hotely, – Wellness pobyty v nejhezčích lázeňských a wellness lokalitách Čech, Moravy a Slovenska najdete na Wellness-pobyty.cz. V naší nabídce wellness pobytů nechybí oblíbené Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Luhačovice, Poděbrady nebo wellness hotely v další zajímavých lokalitách!

Načítání trvalo 0.0581 sekund.