+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Health Club Volcano

Klíčová slova: Health Club Fitness Wellness zdráví golf Spa

E-mail: info@volcanohealthclub.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2008

Popis: Volcano Health Club je revoluční projekt pro zdraví a krásu, který v České republice nemá obdoby. Nejširší nabídka špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness, malebná příroda doslova na dosah, limitovaný počet členů zaručující vskutku dokonalý komfort a pohodlí. Volcano Health Club funguje na principu klubového členství. Abychom pro naše členy zaručili vysokou úroveň komfortu, špičkový servis a příjemné společenské prostředí nabízíme jenom omezený počet 555 exkluzivních členství pro naše klienty. Členství umožňuje neomezený vstup do prostor klubu, které v rámci členství nabízíme, co Vám umožňuje odbourat psychické bariéry a získat vysněné výsledky založené na pravidelnosti a vnitřní disciplíně. Pro co největší uspokojení Vašich individuálních potřeb Vám s potěšením nabízíme 12 různých druhů členství.

Web: www.volcanohealthclub.cz

Další související informace

Pravidla golfu - golfová

golf pravidla golfu příručka průvodce – Pravidla golfu - praktická golfová příručka do kapsy. Unikátní publikace Pravidla golfu je určena všem hráčům golfu - profesionálům i těm, kteří s golfem teprve začínají. Tato knížka je v zahraničí bestsellerem a nyní přichází do ČR. Praktický, přehledný a téměř nezničitelný průvodce golfovými pravidly.

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

Wine Wellness Hotel Centro v Hustopečích

Wine Wellness Hotel Centro,ubytování v – Wine Wellness Hotel Centro **** se nachází v srdci jižní Moravy v Hustopečích. Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením. V hotelové restauraci Pálava nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně oceněné Czech Specials. Součástí hotelu je unikátní Wine Wellness, vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice. Víno a vinné procedury jsou hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.Příjemné posezení v letních měsících poskytuje vnitřní zahradní nádvoří hotelu nebo letní terasa.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.