+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helago - CZ

Klíčová slova: laboratorní nábytek, váhy, zdravotnické potřeby

E-mail: helago.email@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Vyrábíme laboratorní nábytek, lékárenský nábytek, interiérový nábytek a školní nábytek. Zastupujeme firmy A&D, GFL, M.A.D., H+H, Adam, Rouilly, MicroMedical. Dodáváme učební zdravotnické pomůcky, zdravotnické modely a fantomy pro výuku první pomoci a ošetření. Dodáme váhy a vážicí systémy, mikroskopy, laboratorní přístroje GFL, destilační přístroje, hlubokomrazící boxy, třepačky, vodní lázně, měřiče TK, viskozimetry. Vyrábíme nábytek pro školy, lékárny a laboratoře.

Web: www.helago-cz.cz

Další související informace

Design-Lifestyle

kožený nábytek, zahradní nábytek, sedací soupravy – Prodej luxusních kožených sedacích souprav z kvalitní italské kůže a moderního zahradního nábytku z umělého ratanu top designu, přesvěčte se sami na našich stránkách naleznete zboží, které nenajdete nikde na českém trhu!

Jídelní nábytek

jídelní nábytek, židle – Na webu Jidelni-nabytek.eu si můžete vybírat jídelní nábytek všech typů. Jedná se o jídelní stoly, židle ale také kompletní sestavy nábytku do jídelen. V případě skromnějších dispozic přijdou vhod menší stoly a praktické židle.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.