+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helago - CZ

Klíčová slova: laboratorní nábytek, váhy, zdravotnické potřeby

E-mail: helago.email@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Vyrábíme laboratorní nábytek, lékárenský nábytek, interiérový nábytek a školní nábytek. Zastupujeme firmy A&D, GFL, M.A.D., H+H, Adam, Rouilly, MicroMedical. Dodáváme učební zdravotnické pomůcky, zdravotnické modely a fantomy pro výuku první pomoci a ošetření. Dodáme váhy a vážicí systémy, mikroskopy, laboratorní přístroje GFL, destilační přístroje, hlubokomrazící boxy, třepačky, vodní lázně, měřiče TK, viskozimetry. Vyrábíme nábytek pro školy, lékárny a laboratoře.

Web: www.helago-cz.cz

Další související informace

eBydlení.com

bydlení, zařizování, nábytek, moderní, zahrada – Vše co se týká moderního bydlení. Najdete zde od zařízení a vybavení bytu, domu až po zahradu. Spousta inspirace na jednom místě. Bytové doplňky, koupelny, krby, kuchyně a nábytek. Kamenné i internetové obchody.

Zdravotní potřeby

zdravotní potřeby – Prodáváme zdravotnické potřeby - zdravotní obuv, ortézy, bandáže, ortopedické polštáře, tlakoměry, glukomtery, váhy, krokoměry, berle, hole, chodítka, invalidní vozíky. Dále nabízíme paruky, inkontinence, rehabilitační pomůcky, kosmetiku a vitamíny

Kancelářský nábytek

kancelářský nábytek, regály, kancelářské židle – Kancelářský a kovový nábytek firmy JP Kontakt. Prodáváme kancelářské židle a křesla, sedací soupravy, policové regály a trezory. Dílenský nábytek, židle, stoly, šatní skříně, regály aj.Naše firma zajišťuje kompletní vybavení kanceláří včetně vizualizací interiéru po celé České republice. Dodávaná kancelářské židle a křesla, stoly, regály a další komponenty vybavení splňují nejnáročnější kritéria kvality včetně zdravotních požadavků na ergonomický nábytek, ergonomická křesla a židle.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.