+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Herpes Genitalis

Klíčová slova: Herpes Genitalis, genitální opar

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Herpes genitalis - genitální opar, léčba, symptomy, těhotenství, diskuze, články, poradna. Herpes genitalis patří mezi herpetická virová onemocnění a je způsoben virem HSV 2 (herpes simplex typu 2). Herpes znamená opar, v tomto případě opar na genitáliích.

Web: www.herpesgenitalis.cz

Další související informace

Pásový opar

opar – Pásový opar neboli Herpes zoster se běžně řadí mezi bolestivější kožní onemocnění, které způsobuje herpetický virus zvaný varicella. Domácí lékař V podstatě tento virus dokáže přežít v nervových vláknech, kterým se obvykle říká ganglia.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Načítání trvalo 0.0826 sekund.