+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

High Care Centrum

Klíčová slova: Celulitida, lymfodrenáž, vacupress

E-mail: seo@seo-laboratory.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2009

Popis: Moderní neinvazivní estetické centrum nabízí koncept celotělové péče o Vaši krásu: ošetření celulitidy, lymfodrenáže, péče o poprsí, péče o obličej, vacupress, masáže a depilace. Zaručujeme citlivý a individuální přístup.

Web: www.highcarecentrum.cz

Další související informace

Celulitida

celulitida, pomerančová kůra – Slovo celulitida pochází z francouzského cellulite, což je zvláštní hrudkovitý tuk, jenž se ukládá v podkoží žen. Podle statistik se jedná až o 90% ženské populace. Pro svůj typický vzhled celulitidu nazýváme pomerančovou kůží. Celulitida je velmi nepříjemná a v pokročilých stádiích také nevzhledná. Každý kdo celulitidou trpí, by se měl zamyslet nad tím, zda-li skutečně udělal vše pro její odstranění. A můžeme toho udělat mnoho.

Sanacell - dokonalá linie

celulitida,dokonalé linie,sanacell – Trápí Vás celulitida? Sanacell má pro Vás řešení. Dosažení perfektní linie, výsledky jsou viditelné po čtyřech týdnech nošení. Poskytuje efektivní přirozené zdraví, díky ergonomickému způsobu tkaní sleduje a formuje siluetu postavy při maximálním komfortu nošení.

Kůže

kůže,pokožka,akné,bradavice,ekzém,celulitida – Kůže, jakožto náš největší orgán plní hned několik podstatných funkcí. Zejména je bariérou mezi vnitřním prostředím a vnějšími patogeny, ale také slouží jako uložiště vitamínů, smysloví orgán a vylučuje škodlivé látky.

Načítání trvalo 0.2069 sekund.