+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hightech Development

Klíčová slova: hightech development, high-tech, hitech, hi-tech

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2011

Popis: Firma Hightech Development vznikla v roce 2010 jako technologický inovátor v samém středu Evropy. V současné době vyvíjí vyspělé technologie ve všech oborech lidské činnosti a je registrovaným a certifikovaným výrobcem zdravotnické techniky.

Web: www.hightechdevelopment.com

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Technopol Servis, a.s.

kancelária, kongres, lietadlo, development, prenáj – Prenájom kancelárskych priestorov, správa budov. Prevádzka kongresového centra, komplexný kongresový a reštauračný servis, catering. Osobná letecká doprava. Developerské projekty.Prenájom kancelárskych priestorov, správa budov. Prevádzka kongresového centra, komplexný kongresový a reštauračný servis, catering.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.