+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HIV, AIDS

Klíčová slova: HIV, AIDS, onemocneni, infekce, pohlavni, nemoc

E-mail: people4net@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2008

Popis: Informace o infekci HIV a onemocnění AIDS. Dozvíte se zde co je infekce HIV a onemocnění AIDS, jak se virus přenáší a jak se naopak nepřenáší, co říká tzv. test na AIDS, kde si lze nechat provést test na HIV a kdy byste měli jít na HIV test.

Web: www.hiv-aids.cz

Další související informace

Chlamydie

chlamydie, mikroorganismy, infekce – Chlamýdie jsou zákeřné mikroorganismy, které způsobují v lidském těle infekci. Dají se přirovnat k interbuněčným parazitům, protože napadají buňky hostitele a přetváří je ke svým potřebám. Chlamydiové infekce jsou zákeřným a dlouhotrvajícím, mnohdy celoživotním onemocněním. Jaká je prevence a co může nemocný dělat?

Magazín zdraví

Zdraví, magazín, léčba, onemocnění, prevence – Magazín zdraví, kde najdete články o zdravém životním stylu, informace o onemocněních, léčbě, zdravotních prostředcích a pomůckách. Magazín zdraví obsahuje doporučení na lékařské a zdravotnické zařízení a lékaře. Doporučení na poskytovatele kvalitníc

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.2750 sekund.