+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hodnocení lékařů

Klíčová slova: hodnoceni lekaru

E-mail: tommarioo@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Díval jsem se na stránku portalu www.znamylekar.cz, a je tam mého praktického lékaře a mojí milé stomatoložky. Hodnocení stomatoložky je zde kladné, ba vynikající a já nemohu než souhlasit. U praktického lékaře se názory různí, byť převládají ty kladné. To již soudit nemohl, doposud jsem ho navštívil jen jednou, ovšem působil na mě velmi příjemně.

Web: www.znamylekar.cz

Další související informace

Recenze a hodnocení webu

hodnocení webů, recenze – Katalog webových recenzí. Nechte si ohodnotit Váš web - nechte si na něj napsat recenzi. Hodnocení vlastních i cizích webů - získejte kvalitní reklamu a zpětný odkaz zdarma.

Hodnocení škol on-line

hodnocení škol, hodnocení učitelů, oznámkovat – Jsi žák, student, absolvent nebo rodič? Nyní máš jedinečnou šanci využít obrácené role a oznámkovat nebo hodnotit svoji školu! Přidej snadno a rychle své hodnocení základní, střední nebo vysoké školy!

Pokerové knihy - Poker Publishing

pokerové knihy,poker publishing – Poker Publishing je nakladatelství, které přináší mezi čtenáře pokerové knihy od světově známých hráčů. Pokerové knihy jsou určeny pro všechny laiky, ale i pokročilé hráče, kteří se dále chtějí zdokonalovat.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.