+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hodnocení lékařů

Klíčová slova: hodnoceni lekaru

E-mail: tommarioo@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Díval jsem se na stránku portalu www.znamylekar.cz, a je tam mého praktického lékaře a mojí milé stomatoložky. Hodnocení stomatoložky je zde kladné, ba vynikající a já nemohu než souhlasit. U praktického lékaře se názory různí, byť převládají ty kladné. To již soudit nemohl, doposud jsem ho navštívil jen jednou, ovšem působil na mě velmi příjemně.

Web: www.znamylekar.cz

Další související informace

Vzdělávání lékařů

hyperlipidémie, vzdělávání lékařů – Ineducation.cz E-learningové vzdělávání interního lékařství v oboru hyperlipidémie, možnost získání kreditů pro lékaře, testů akreditovaných Českou lékařskou komorou, případové studie, měsíčně aktualizované vzdělávací prezentace

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Průmyslová LED svítidla

Průmyslová LED svítidla, DELTA LED, LED trubice – Společnost Led4U, s. r. o. je zaměřena na novinky v Led osvětlení. Naše produkty jsou využívány jak v průmyslovém odvětví, tak i v domácnostech. Jedná se především o průmyslová LED svítidla, LED trubice, LED reflektory, LED pásky.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.