+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeopatie Mirka Slámová

Klíčová slova: homeopatie, jablonec, liberec, zdravi, pomoc

E-mail: slamova@pomockezdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2008

Popis: Homeopatická poradna Mirky Slámové v Jablonci nad Nisou nabízí poradenství pro obnovení, prevenci a udržení zdraví lidí všech věkových kategorií. Hledáte řešení svých zdravotních, fyzických nebo psychických potíží, šetrnějším a tělu i duši přirozenějším způsobem než umožňuje konvenční lékařská medicína? HOMEOPATIE je jednou z cest, která toto řešení nabízí a vede k uzdravování celého člověka.

Web: www.pomocvezdravi.cz

Další související informace

Alergie-na-pyl.cz

alergie, senná rýma, zdraví, nemoci, léky, léčba – Alergie je přehnaná reakce organismu na nějaký podnět (alergen). Jednou z nejčastějších je tzv. polinóza, alergie na pyl nebo-li senná rýma. Na našem webu se dozvíte, co způsobuje alergii na pyl, v jakém období se šíří pyl konkrétních rostlin a jak se alergie projevuje. Dozvíte se něco o alternativní léčbě, jak senné rýmě předcházet a také jak ji léčit anebo alespoň zmírňovat.

Zásilková služba - produk

online lekárny, zdraví, onlineo bchody, zásilkové – OnLine lekárna. Zdravá rodina - tisíce produktů pro řešení právě Vašeho zdravotního problému. Pravidelné akce až -90%. Akce, slevy, dárky. Diskrétní zásilková služba bez registrace s dodáním zboží do 48hodin.

Načítání trvalo 0.2419 sekund.