+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeopatie Mirka Slámová

Klíčová slova: homeopatie, jablonec, liberec, zdravi, pomoc

E-mail: slamova@pomockezdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2008

Popis: Homeopatická poradna Mirky Slámové v Jablonci nad Nisou nabízí poradenství pro obnovení, prevenci a udržení zdraví lidí všech věkových kategorií. Hledáte řešení svých zdravotních, fyzických nebo psychických potíží, šetrnějším a tělu i duši přirozenějším způsobem než umožňuje konvenční lékařská medicína? HOMEOPATIE je jednou z cest, která toto řešení nabízí a vede k uzdravování celého člověka.

Web: www.pomocvezdravi.cz

Další související informace

Zdravý styl

Zdarma, zdraví, tělo, krása, kosmetika, potraviny. – Z domácích možností, které míváme denně po ruce, můžeme pečovat o zdraví těla i ducha a o jejich Krásu, čili opečujeme vnější vzhled. To nám umožní byliny, potraviny, krémy.. Dostupně, levně, přirozeně - bez chemikálií a konzervačních složek, zdravě. Uděláme mnoho pro sebe a své blízké. Budeme mít radost. Kategorie na webu: Domácí lékárna a Kosmetika.

Ewita - svět moderní ženy

móda, krása, zdraví, horoskop, diskuze, e-shopy – Webový portál Ewita je zaměřen především na ženy. Najde te zde širokou škálu článků zaměřených na zdraví, módu, zábavu, diskuzi a další témata která ženy zajímají.móda, krása, zdraví, horoskop, diskuze, e-shopy

Strach ze smrti

smrt, strach, obavy, život, strach ze smrti, pomoc – Smrt je přirozená součást života. Pro všechny, kdo se bojí smrti, potřebují pomoci se strachem a obavami a neumí se odpoutat od hmotných starostí. Cesta duše po smrti a posmrtný život. Informace o klinické smrti, eutanázi a další texty týkající se smrti.

Načítání trvalo 0.2459 sekund.