+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeopatie Náchod

Klíčová slova: homeopatie náchod,ajurvéda,celostní medicína

E-mail: hokaho@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Homeopatie | Ájurvéda Náchod. Kateřina Hofmanová diplomovaný homeopat, konzultant v oblasti celostní medicíny. Nabízí poradenství zdravého životního stylu a výživy, ájurvédskou terapii a produkty Siddalepa, klasickou homeopatii, bylinnou léčbu, gemmoterapii. veterinární homeopatii. Přednáškovou činnost, poradenství přes internet. Léčivý princip Ájurvédy i Homeopatie znamená obnovení rovnováhy mysli, těla a emocí současně prostřednictvím probuzení našich vlastních zdrojů biologické inteligence. Ájurvéda doslova znamená vědení o celosti života. Léčení pomocí ájurvédických praktik je založeno na spojení mezi vědomím a hmotou. Ájurvédské léky se skládají z mnoha různých složek, kde jedna složka vyrovnává druhou. Jsou sestavovány z přísne kontrolovaných bylin a minerálů a jsou bez vedlejších úcinků. Základem homeopatické léčby je poučka similia similibus currantur - podobné je léčeno podobným. Zdroji homeopatických léků jsou minerály, rostliny, živočichové a produkty lidských nemocných tkání. Výchozí látka je mnohonásobně ředěna a dynamizována. Čím je látka zředěnejší, tím pronikavejší a hlubší má účinek na psychiku i tělo pacienta.

Web: www.homeopatie-ajurveda.cz/

Další související informace

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

ZDRAVÍ-VITAMÍNY-DOPLŇKY

zdraví,čínská medicína,sinecura,reishi, cordyceps – E-magazín a e-shop o zdraví. Tradiční čínská medicína, akupunktura, akupresura, zázračné houby - reishi, outkovka, cordyceps, shiitake, maitake, atd., zelené potraviny, byliny, fitness značek Reflex, Vitargo, Energy body, Nutrend, Natrol, PhD, Grenade ad., proteiny, gainery, kreatin, aminokyseliny, léčebná kosmetika, redukce hmotnosti, minerály, vitamíny, zdravé světlo - stolní lampy, halogenové zářivky, halogenové žárovky, brýle, kosmetika Saloos, kosmetika Hadek, produkty společností Pragon, MRL Mycology Research Laboratories, Sinecura, Giovanni Maciocia, Karel Hadek, VitaHarmony ad. Články - výzkumy, rady a zajímavosti, herbář, popis bylinek, popis nemocí, potravinové doplňky k jednotlivým nemocem

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.2613 sekund.