+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeopatie Náchod

Klíčová slova: homeopatie náchod,ajurvéda,celostní medicína

E-mail: hokaho@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2011

Popis: Homeopatie | Ájurvéda Náchod. Kateřina Hofmanová diplomovaný homeopat, konzultant v oblasti celostní medicíny. Nabízí poradenství zdravého životního stylu a výživy, ájurvédskou terapii a produkty Siddalepa, klasickou homeopatii, bylinnou léčbu, gemmoterapii. veterinární homeopatii. Přednáškovou činnost, poradenství přes internet. Léčivý princip Ájurvédy i Homeopatie znamená obnovení rovnováhy mysli, těla a emocí současně prostřednictvím probuzení našich vlastních zdrojů biologické inteligence. Ájurvéda doslova znamená vědení o celosti života. Léčení pomocí ájurvédických praktik je založeno na spojení mezi vědomím a hmotou. Ájurvédské léky se skládají z mnoha různých složek, kde jedna složka vyrovnává druhou. Jsou sestavovány z přísne kontrolovaných bylin a minerálů a jsou bez vedlejších úcinků. Základem homeopatické léčby je poučka similia similibus currantur - podobné je léčeno podobným. Zdroji homeopatických léků jsou minerály, rostliny, živočichové a produkty lidských nemocných tkání. Výchozí látka je mnohonásobně ředěna a dynamizována. Čím je látka zředěnejší, tím pronikavejší a hlubší má účinek na psychiku i tělo pacienta.

Web: www.homeopatie-ajurveda.cz/

Další související informace

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Načítání trvalo 0.0669 sekund.