+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeopatie Stuchlík

Klíčová slova: Homeopatie, zdraví

E-mail: reg10@liver.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2008

Popis: Klasická homeopatie je schopná efektivně pomoci od různých potíží, které jsou obtížně řešitelné standartními lékařskými metodami, ale dokáže i fungovat paralelně s klasickou léčbou. V homeopatické praxi se mi daří lépe naplňovat představy o celostním přístupu k pacientovi než co nabízí medicína. V tomto duchu se snažím vést nemocné ke zdraví a především k uvědomělejšímu prožívání vlastního života.

Web: www.homeopatie-stuchlik.cz/

Další související informace

Hubnutí a dieta snadno!

dieta, hubnutí, zdraví, jídelníček – Dieta a hubnutí snadno, aneb jak se zbavit přebytečných kil. Bezlepková dieta, jojo efekt, správný jídelníček, jak si udržet štíhlou postavu a další rady pro vaše zdraví. Hubněte zdravě, jednoduše a rychle.

Zapper centrum

Zapper, super, ravo, zdraví, rakovina – Zapper centrum - Odborná poradna se specializací na používání přístrojů SUPER Ravo Zapper Sedm důvodů proč si přístroj SUPER RAVO ZAPPER pořídit právě u nás : 1.Při předání přístroje Super Ravo Zapper vám při krátkém odborném školení vysvětlíme jak přístroj efektivně používat a jak jej programovat (služba v ceně přístroje) 2.Vložíme do přístroje Super Ravo Zapper dalších 15 programů (seznam naleznete zde) pro řešení vytypovaných zdravotních potíží (služba v ceně přístroje), od nás tedy dostáváte přístroj ve kterém je vloženo 100 efektivních programů a další programy do něj vložíme dle vašeho přání zdarma 3.Připravíme přístroj Super Ravo Zapper tak, aby se dal používat i jako regenerační a masážní přístroj (služba v ceně přístroje) 4.Upravíme vám na míru některé z vložených 85 programů přímo pro řešení vašich konkrétních zdravotních problémů (služba v ceně přístroje)

Nejen o jídle

jídlo, sport, zdraví, styl, – Novy portal Nejen o jidle venujici se zivotosprave a zdravemu zivotnimu stylu.Cílem je nabídnout společný prostor pro osvětu, představování novinek na trhu a trendů v daných oblastech. Informace budou komunikovány v ucelené formě s ověřenými zdroji. Cílem je jejich předávání ke koncovému zájemci o daná témata. Projekt je otevřen jak pro komerční, tak pro neziskové společnosti a organizace.

Načítání trvalo 0.2314 sekund.