+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeopatie Stuchlík

Klíčová slova: Homeopatie, zdraví

E-mail: reg10@liver.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2008

Popis: Klasická homeopatie je schopná efektivně pomoci od různých potíží, které jsou obtížně řešitelné standartními lékařskými metodami, ale dokáže i fungovat paralelně s klasickou léčbou. V homeopatické praxi se mi daří lépe naplňovat představy o celostním přístupu k pacientovi než co nabízí medicína. V tomto duchu se snažím vést nemocné ke zdraví a především k uvědomělejšímu prožívání vlastního života.

Web: www.homeopatie-stuchlik.cz/

Další související informace

Ewita - svět moderní ženy

móda, krása, zdraví, horoskop, diskuze, e-shopy – Webový portál Ewita je zaměřen především na ženy. Najde te zde širokou škálu článků zaměřených na zdraví, módu, zábavu, diskuzi a další témata která ženy zajímají.móda, krása, zdraví, horoskop, diskuze, e-shopy

Testy kosmetiky

styl, krása, zdraví, vztahy – Moderní web pro ženy, o vztazích, sexu, kráse, módě a zdraví. Nezávislé testy kosmetiky, odborné poradny, soutěže o skvělé ceny. Moderní web pro ženy, o vztazích, sexu, kráse, módě a zdraví. Nezávislé testy kosmetiky, odborné poradny, soutěže o skvělé ceny.

Hubnutí podle krevní skupiny

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Zkoušíte zhubnout a pořád se Vám to nedaří? Žádná z diet na Vás nefunguje? Tak je čas vyzkoušet něco jiného! Dieta podle krevní skupiny podle Dr. D'Adamo je to pravé. Díky této dietě zhubnete i Vy.

Načítání trvalo 0.2317 sekund.