+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horečka

Klíčová slova: horečka,zimnice,febrilní křeče,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Horečkou označujeme stav organismu, při němž stoupla teplota nad hodnotu 38 °C. Tento nárůst je způsoben reakcí imunitního systému na přítomnost cizorodého patogenu. Při horečce se zvyšuje rychlost a síla imunity.

Web: horecka.ordinace.biz

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Načítání trvalo 0.0874 sekund.