+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hubnutí s poradcem

Klíčová slova: Hubnutí,snížení váhy,zhubnout,poradím,regulace

E-mail: pes.miroslav@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2009

Popis: Hubnutí,chcete li zhubnout bez jojo efektu,je nutné organizmus správně vyživovat.Vím jak na to a poradím , ať chcete zhubnout 3 nebo 50 kg.Zkuste to s námi a uvidíte.Chce to udělat první krok.Každý má šanci.

Web: www.hubnout2.estranky.cz

Další související informace

Fitaktivnet

hubnutí, redukce hmotnosti, cvičení – Fitaktivnet - unikátní systém redukce hmotnosti a péče o zdraví. Fitaktivnet s.r.o. nabízí odborně sestavené programy na redukci hmotnosti, udržování pohybové aktivity a léčbu bolestí zad! Jediný systém tohoto druhu v ČR. Nezabýváme se "pouze" redukcí váhy, ale také nastavením podmínek pro dlouhý a kvalitní život. Jedinečnost celého systému spočívá ve spolupráci praktických lékařů, odborníků z UP, vyškolených konzultantů a unikátní bodové metody.

Hubnutí s Hankou

Hubnutí, dieta, kurz, jídelníček, Kolín, online, – Profesionální pomoc nejen při hubnutí - individuální kurzy zdravého hubnutí, online vytvoření dietního jídelníčku (redukce hmotnosti, přibrání svalové hmoty, zdravý životní styl, udržování hmotnosti), online kurz hubnutí. Výživová poradna v Kolíně. Zhubněte rozumně a natrvalo pod odborným dohledem výživového specialisty.

Načítání trvalo 0.0802 sekund.