+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hydrocolon terapie

Klíčová slova: hydrocolon, lymphodrenáže, plynné uhličité koupele

E-mail: hydrocolon.biz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2009

Popis: Specializované zdravotní zařízení provádějící následující zákroky: hydrocolon, lymphodrenáže, plynné uhličité koupele, zvětšení penisu, homeopatii. Více informací získáte na telefonním čísle 606540255.

Web: www.hydrocolon.biz

Další související informace

Léčebné lázně Bohdaneč

lázně, wellness, procedury, masáže, koupele – Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Nabídka léčebných a relaxačních pobytů je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.