+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hyiodine na hojení ran

Klíčová slova: hojení ran, bércové vředy, diabetické defekty

E-mail: ivana.zlamalova@contipro.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2010

Popis: Problematika hojení komplikovaných ran. Doporučení přípravku hyiodine na bércové vředy, diabetické defekty, proleženiny, zhnisané a podminované rány, rozpadlé operační rány, rány suché i silně exudující, rány ve všech fázích hojícího procesu.

Web: www.hyiodine.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0665 sekund.