+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hyiodine na hojení ran

Klíčová slova: hojení ran, bércové vředy, diabetické defekty

E-mail: ivana.zlamalova@contipro.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2010

Popis: Problematika hojení komplikovaných ran. Doporučení přípravku hyiodine na bércové vředy, diabetické defekty, proleženiny, zhnisané a podminované rány, rozpadlé operační rány, rány suché i silně exudující, rány ve všech fázích hojícího procesu.

Web: www.hyiodine.cz

Další související informace

Afty

Afty – Tento typ problému způsobuje bolesti, nejčastěji při konzumování jídla, nebo při pití. V případě ústních aft se jedná o infekci úst způsobené plísní Candida. Tento problém může být také i chronický. Pokud se chcete vyhnou výskytu ústných aft měli by jste podniknout jistá opatření a to zejména dodržovat ústní hygienu.

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.