+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hypnotická psychoterapie

Klíčová slova: astrologie,psychoterapie,grafologie,poradenství,

E-mail: jana@astroservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2011

Popis: Poradenství z oboru astrologie, grafologie a hypnotické psychoterapie. Pomůžeme Vám vyřešit dlouhodobější potíže a trápení, v rozvoji sebe sama a poskytneme pomoc při důležitém rozhodování. Při práci vybírám vámi preferovaný obor nebo je kombinuji.

Web: www.astroservis.cz/

Další související informace

Za zdravím do Beskyd

Léčba, rehabilitace, neladná, beskydy, wellness, – Léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum patří do areálu lázní Čeladná. V malebné beskydské krajině poskytuje špičkové léčebné, rehabilitační a wellness služby v klidném a rodinném prostředí podhorské obce Čeladná. Navštivte BRC - Lázně Čeladná!

Psychoterapie a psycholog

psychoterapie, terapie, psycholog – Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.

Masáže jóga mandaly

lymfodrenáž,shiatsu,masáž,mandaly,malování,jóga, – Masážní studio Pohlazení na výsluní Nabízím masáže Shiatsu, havajsko-indickou masáž, manuální lymfodrenáž, estetické formování postavy, sportovní a rekondiční masáže. Vedu kurzy jógy v Náchodě a v Červeném Kostelci. Malování mandal je relaxační setkávání s pastelkami. Ilona Krunčíková, akreditovaná cvičitelka jógy II.stupně Náchod

Načítání trvalo 0.0573 sekund.