+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

i-nehty.cz - Vše pro Vaše gelové nehty

Klíčová slova: gelové nehty, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž

E-mail: tapta@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2009

Popis: Internetový obchod i-nehty.cz - gelové nehty Vám přináší nejkvalitnější přípravky pro vaše gelové nehty, jako jsou uv gely, laky na nehty sady pro nehtovou modeláž. Manikúra i pedikúra s našimi nůžkami značky Solingen bude pro Vás potěšením.

Web: www.i-nehty.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Gelové nehty, dar z nebes

gelové nehty, prodlužování nehtů – Gelové nehty jsou darem z nebes pro všechny, kdo mají lámavé a křehké nehty. Pro všechny, kdo nejsou spokojeni s přirozeným vzhledem svých nehtů. Gelové nehty, pro přirozenou krásu vašich rukou. Úhledné a elegantní nehty patří ke kráse každé ženy. Gelové nehty nejen zkrášlí vaše ruce, ale také pomohou vyléčit a zpevnit křehké a lámavé nehty. Vaše nehty budou lesklé a odolné.

Nehtová kosmetika TASHA

nehty, nehtová kosmetika, nehtová modeláž, uv gely – E-shop s produkty nehtové modeláže a kosmetiky, uv gely, kadeřnické a pedikérské pomůcky, pmu, body art, nail art. Doprava zdarma nad 1000 CZK, široký sortiment skladem za příznivé ceny. E-shop nehtová a tělová kosmetika, pmu a nail art.

Načítání trvalo 0.0846 sekund.