+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iKlubZdravi.cz

Klíčová slova: masáž, masáže, meditace, klid, stres, relaxace

E-mail: info@iklubzdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2013

Popis: Masáž a terapeutické sezení? Jedině u nás. Nabízíme speciální masáže a sezení, která Vám pomohou od bolesti celého těla a navíc Vám pomohou od stresu. Nabízíme rebalancing, neo-rebalancing, prenetální terapie, trauma terapie a meditace.

Web: www.iklubzdravi.cz

Další související informace

Masáže šíje - informace

masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev – Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Kundalini -joga.eu

Kundalini jóga, relax, relaxace, stres, antistres – organizujeme kursy s následujícím zaměřením:Relaxace, antistres,psychické a tělesné uvolnění Kundalini,Kundalinijóga, jóga, tantra, Kundalini tantra Indii,cerifikované kursy, školení lektorů na mistrovskou úroveń.

PaedDr. Drahomíra Šínová

Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace – Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace, výklad snů a trénink sebeovládání. Pomáháme řešit zátěž, deprese, úzkosti, pocity viny, nespavost, strach, osamělost, přetížení, zvládání emocí, vztahové problémy , konflikty a stres.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.