+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iKlubZdravi.cz

Klíčová slova: masáž, masáže, meditace, klid, stres, relaxace

E-mail: info@iklubzdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2013

Popis: Masáž a terapeutické sezení? Jedině u nás. Nabízíme speciální masáže a sezení, která Vám pomohou od bolesti celého těla a navíc Vám pomohou od stresu. Nabízíme rebalancing, neo-rebalancing, prenetální terapie, trauma terapie a meditace.

Web: www.iklubzdravi.cz

Další související informace

VIVIENTE

zdravý životní styl,zdraví,sport, relaxace,recepty – Svěží zdroj informací a inspirace nejen pro všechny příznivce zdravého životního stylu a kvalitního stravování. Články o zdravém životním stylu, sportování, módě a relaxaci, recepty podle zásad zdravého stravování.

Relaxace, masáže

Masáže, rehabilitace, lymfodrenáže, relaxace – Poskytujeme služby v oblasti masáže, rehabilitace a lymfodrenáže, čímž Vám dodáme energii a radost, poskytneme pocit uvolnění a úlevy. Naši fyzioterapeuti z Masáže Praha - rehabilitace - Esthesia s.r.o. se masážím věnují již přes dvacet let.

Kouzelná tantrická masáž

Tantrická masáž, tantra, masáže – Tantrická masáž nazývaná jako kouzelná je technikou, při níž zažijete něco naprosto neopakovatelného. Tantra masáže prováděny specializovanými terapeuty v intimním prostředí planoucích svíček nebo dokonce zcela po tmě Vám přinesou nejen jedinečný erotický zážitek, ale především celistvé uvolnění energetických center těla. Kouzelná tantrická masáž má prokazatelný účinek na psychickou i fyzickou kondici a navíc se při speciálních tréningových programech můžete naučit kouzlit i Vy sami. Prožijte své tělo do poslední buňky či se s námi naučte tantra masáže pro svého partnera. Oslovte nás.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.