+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ImunActiv

Klíčová slova: doplněk stravy,Walmark,ImunActiv,imunitní systé

E-mail: registrace@kzw.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2010

Popis: Unikátní doplněk stravy na přírodní bázi ImunActiv nabízí nový trend v posilování imunitního systému. Přípravek obsahuje vysokou dávku nejaktivnějšího typu beta glukanu Gold-CellŸ (1,3/1,6), který optimálně stimuluje buňky imunitního systému. Účinky beta glukanu umocňuje použití dalších tří imunitu posilujících látek – zinek, vitamin C, bioflavonoidy.

Web: www.imunactiv.eu

Další související informace

Hvězdíci

doplněk stravy, Hvězdíci, zvýšení soustředění – Želatinové tobolky pro podporu správného vývoje mozku dítěte. Jedineční díky vysokému obsahu omega-3 DHA z přírodního rybího tuku a báječné chuti pomerančů bez zápachu ryby.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Načítání trvalo 0.2333 sekund.