+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Imunita dětí

Klíčová slova: Imunita dětí, imunitní systém dítěte, alergie

E-mail: zdrave-dite@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2012

Popis: Imunita dětí - imunitní systém dítěte. Podporujeme oslabený imunitní systém u dětí přirozeným způsobem.Pomůžeme Vám s atopický ekzém, alergie, průjmy, zácpy, laryngitidy, nechutenství, poruchy krvetvorby, virózy u dětí. Opakované nemoci dětí. Poruchy imunity dětí.

Web: www.zdrave-dite.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0608 sekund.