+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Imunovital - posílení imunity, odstranění nemoci

Klíčová slova: nemoc, angína, chřipka, imunita, alergie

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2011

Popis: Imunovital obsahuje nejsilnější imunostimulant beta glukan, revolučně získán farmaceutickou metodou za tepla. Aktivuje obě složky imunitního systému, přirozenou i získanou imunitu. Kvalitní produkt s jasným účinkem. Vyroben v EU.

Web: www.posileni-imunity.cz

Další související informace

UNCARIA ČR, s.r.o.

peru, bylina, léčba, imunita, bylinky – Peruánské byliny - Uncaria Dovážíme peruánské byliny (Vilcacora, Maka atd.) od roku 2001. Vzniku naší společnosti předcházela cesta do Peru a celá naše filozofie podnikání je založena na dodání výrobků vysoké kvality. Spolupracujeme s českými i peruánskými lékaři. E-shop.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Cukrovka

nemoc, zdraví, cukrovka, diabetes mellitus – Diabetes mellitus je chronické onemocnění, při kterém se v těle přestává tvořit hormon inzulín a organismus nedokáže hospodařit s cukrem. Rozeznáváme tři typy onemocnění – DM 1. A 2. typu a těhotenská cukrovka, která většinou po porodu odezní.

Načítání trvalo 0.2468 sekund.