+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační portál lékařů

Klíčová slova: lékaři,nemocnice,pohotovosti,lékárny,polikliniky

E-mail: bejcak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2011

Popis: Hledáte kontakt na Vašeho lékaře, nemocnici, polikliniku nebo lékárnu ? Hledáte ordinační hodiny Vašeho lékaře ? Nebo potřebujete jít k lékaři a nevíte ke kterému? Hledejte odpověď na našem portálu.

Web: mudr.info

Další související informace

lekari.sk

lekari – Portál venovaný lekárom, medikom, zdravotníckym pracovníkom ... a pacientom. Našim hlavným cieľom je informovať lekárov. . . a i širokú verejnosť, o liečebných metódach, liekoch, zdravotníckych pomôckach, poisťovniach, zdravotníckych zariadeniach, zdrav. inštitúciách, kúpeľoch...atď

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.