+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inhalátory a zvlhčovače v

Klíčová slova: Inhalátory, zvlhčovače vzduchu

E-mail: krasny@szo.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Prodáváme kvalitní italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu, které se vyznačují dobrými technickými parametry a vysokou spolehlivostí. Inhalátory a zvlhčovače ovzduší jsou nositeli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO 9001 a ISO 13 485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Web: www.inhalator-zvlhcovac.cz

Další související informace

Čistička vzduchu Oxygen

čistička vzduchu – Čistička vzduchu Beam Oxygen Ultra - další krok ke zdravějšímu domácímu prostředí. Čistička vzduchu Oxygen Ultra, nabízí prvky jako HEPA filtr a PlasmaWave technologii. Výsledkem je, že 99,97% poletavého prachu, alergenů a pachů je zachyceno v prostorách až o velikosti 38 m2.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.1097 sekund.