+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inkontinence In-tex.cz

Klíčová slova: inkontinenční pomůcky pro dospělé,

E-mail: jaromax@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2011

Popis: Výroba látkových inkontinenčních plenkových kalhotek, plen a ochranných nepropustných kalhotek pro dospělé. Kalhotky a pleny lze ušít i na míru právě podle Vašich potřeb. inkontinenční pomůcky pro dospělé, plenkové kalhotky, inkontinence.

Web: www.in-tex.cz/

Další související informace

Párty e-shop

karnevalové masky, kostýmy, pomůcky pro grilování – Pro vaše větší či menší akcičky zde najdete karnevalové masky, potřeby pro grilování, technické, zábavní a sportovní pomůcky a mnoho dalšího co byste mohli při přípravě párty potřebovat. Naklikejte si v e-shopu vše potřebné a pořádejte párty bez starostí...

Sáčky pro vysavače

sáčky pro vysavače, vysavač. sáčky, elektro, – On-line prodej papírových i textilních sáčků do vysavačů AEG, Bosch, Siemens, Koncept, Daewoo, Elektrolux, Panasonic, Philips a mnoho dalších. Pomůžeme Vám vybrat ten správný sáček pro Váš vysavač.

Sportovní magazín

sport pro ženy, sport pro muže, sportovní výživa, – Nabídka veškerých sportů pro muže a také pro ženy. Vybrat si můžete z bojových sportů, vodních sportů až po zimní sporty. Pro muže je v nabídce také typický sport a to fotbal, ale také těhotné ženy zde najdou vhodné cviky pro své tělo a svalstvo.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.