+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Institut Galenus

Klíčová slova: Medicína, zdraví, lékařství

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2010

Popis: Institut Galenus - Informační server zaměřený na zdraví, nemoci, těhotenství, výživu, nadváhu, diety, biogenetiku a cvičení, který mimo jiné užitečné informace obsahuje také databázi objektů působících ve zdravotnictví.

Web: www.galenus.cz/

Další související informace

Stránky Petra Drhlíka

gastronomie, zdraví, zdravý životní styl, nemoci – Super stránky pouze pro náročné. Astronomie a kosmonautika, ICT - informační a komunikační technologie, vtipy, humor, zábava, download obrovského množství programů a počítačových her zdarma, věda a technika, gastronomie, zdraví a zdravý životní styl

Jak na zdraví, krásu

zdraví, výživa, kondice, poradenství pro sportovce – Potřebujete se zbavit pár kil navíc? Chcete mít pěknou vypracovanou postavu? Potřebujete poradit v koupi zdravé výživy a produktů na hubnutí? Vše přírodní a bez vedlejších účinků. Naše produkty Vám pomohou shodit kila navíc, nabrat svalovou hmotu a pomohou Vám vyčistit organismus. Náš osobní poradce Vám rád poradí.

Lék na atopické ekzémy

pokožka, terapie, zdraví, exém, ekzém, atopický – Přírodní program ošetření pokožky a terapie kožního ekzému. Chcicoderm napomáhá korekci a prevenci suché a podrážděném pokožky, kožních ekzémů, stárnutí pokožky stejně jako její celkovému ošetření a stabilizaci.

Načítání trvalo 2.1731 sekund.