+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Intellicig Evolutions

Klíčová slova: ecigarety, odvykani kouření, elektronicke cigarety

E-mail: klikator@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2010

Popis: Elektronické cigarety britské značky Intellicig. Tyto ecigarety jsou zřejmě nejkvalitnějším výrobkem na trhu. Většina konkurenčních ecigaret se vyrábí v číně, kdežto tyto výrobky jsou původem z Británie, což samo o sobě zaručuje jistou kvalitu.

Web: www.cigaretyelektronicke.info

Další související informace

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.2171 sekund.