+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Invalidní vozíky a skútry

Klíčová slova: Invalidní vozíky,Invalidní skútry,

E-mail: mail@vozikyprozivot.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2010

Popis: Jsme perspektivní firma, která prodává elektrické skútry neboli elektrické invalidní vozíky pro seniory a nemohoucí osoby. Distribuce je po celé ČR zdarma. Těšíme se na setkání s Vámi. email: info@vozikyprozivot.cz tel.: 603221312

Web: www.vozikyprozivot.cz

Další související informace

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

Vestavěné skříně, markýzy

vestavěné skříně,markýzy,hliníkové pergoly,rolety – Karásek s.r.o. nabízí vestavěné skříně INDECO, dále bezpečné markýzy se zárukou 5 let, zasklívání lodžií, hliníkové pergoly, hliníkové altány, rolety, japonské stěny a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky pro více iformací.

Skútry a čtyřkolky Hlučín

skútry, čtyřkolky, motorky, skútry 125ccm, skútry – E-shop a prodejna Skútry a čtyřkolky Hlučín se hlavně zabývají prodejem skútrů, čtyřkolek, motokrosových motorek a jejich příslušenství včetně servisu. Dále se zabýváme půjčováním těchto strojů a komisním prodejem starších nebo předváděcích strojů.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.