+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Iontoforéza proti pocení

Klíčová slova: iontoforéza proti pocení, iontoforeza proti poceni

E-mail: hightechlink@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2013

Popis: Nejznámější řešení proti nadměrnému pocení – iontoforéza proti pocení Electro Antiperspirant. Zbavte se nadměrného pocení rukou, nohou, podpaží a hlavy bez rizika, díky záruce vrácení peněz. Iontoforéza proti pocení Electro Antiperspirant je certifikovanou zdravotnickou pomůckou, kterou s úspěchem používají lékaři i pacienti na celém světě.

Web: www.iontoforeza-proti-poceni.cz

Další související informace

Krémy proti vráskám

krém proti vráskám, krémy proti vráskám – Nabízíme krémy proti vráskám, anti aging. Zpevněte Vaši pleť s našimi produkty a buďte zdraví - Jeana.cz. Jsme firma zabývající se dovozem a prodejem produktů proti vráskám a pro celkové omlazení - tzv. Anti-Aging produktů, které jsou 100% přírodní. Díky ním Vaše pleť zkrásní a můžete tak zapomenout na nevzhlednou vrásčitou pleť. Čistě přírodní Anti-Aging produkty od Jeana jsou také vhodným dárkem pro Vaše příbuzné či známé. Darujte v jednom dárku krásu, zdraví, omlazený, pružný a příjemný vzhled pleti. Vše navíc přírodní cestou, takže se nemusíte bát alergických reakcí, jak tomu může být u jiných přípravků. Anti-Aging krémy od nás jsou Vaší vstupenkou do krásné pleti bez vrásek. Zakládáme si na pečlivosti a naším cílem je spokojený zákazník. I proto Vám nyní nabízíme slevu 100Kč v případě, že si objednáte 1ks séra proti vráskám a 1ks intensivního očního komplexu. V současnosti také hledáme distributory a prodejce. Máte zájem o produkty za naší nabídky? Pokud ano, kontakujte nás pro dohodnutí detailů.

Euro SITEX, s.r.o. - Plet

průmyslová síta, sítě proti hmyzu, děrovaný plech – Náš sortiment tvoří produkty - pletivo, průmyslová síta, technické tkaniny, perforované materiály, laboratorní síta, dopravní pásy, sítě proti hmyzu, děrovaný plech, ocelové rošty... Naše společnost je výrobcem a ne jen prodejcem. Garantujeme vysokou kvalitu za vyjímečné ceny.

Stopfest - proti drogový

Stopfest - proti drogový projekt – Stopfest - proti drogový projekt. Řekněte stop drogám. Zjistěte více informací co jsou drogy zač, a jak mohou drogově závislí dopadnout. Podívejte se. Stopfest - proti drogový projekt. Řekněte stop drogám. Zjistěte více informací co jsou drogy zač, a jak mohou drogově závislí dopadnout. Podívejte se.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.