+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IPOP

Klíčová slova: procesově orientovaná psychologie, kóma, Mindell

E-mail: info@processwork.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Instituce nabízející procesově orientovanou terapii a semináře (integrace psychologie, šamanismu a kvantové fyziky dle A. Mindella) k dovednějšímu zvládání psychických problémů, konfliktů ve vztazích, změněných stavů vědomí (kóma...)...

Web: www.processwork.cz

Další související informace

Psychologie aneb duševěda

Psychologie, duševěda,obecná, vývojová, osobnosti. – Informační server o psychologii.Články, zajímavosti ze světa psychologie. Vypracované otázky hodící se ke státnicám : obecná psychologie, psychologie osobnosti, vývojová psychologie. Kde studovat psychologii, testy vědomostní i IQ testy.

Psychoterapie, hypnóza

psychoterapie, psychologie, hypnóza, hypnoterapie – Nabízím individuální, párovou a rodinnou psychoterapii a hypnózu.Pokud jste se ocitli v situaci, kdy byste chtěli, aby Váš život šel jinou cestou nebo chcete jen změnit či zlepšit nějakou jeho dílčí část, jste na správném místě. Budu ráda průvodcem na Vaší cestě za lepší budoucností. Obrátit se na mě můžete s jakýmkoli problémem, o kterém se domníváte nebo alespoň máte jiskřičku naděje či zvědavosti, že půjde řešit právě psychoterapeutickou cestou. Jen namátkou zde uvedu problémy, které Vás sem mohly zavést: # partnerské problémy, # osobní problémy # obtížné životní situace # deprese # psychosomatická onemocnění # výchovné obtíže # závislosti # stres # seberozvoj # nespokojenost v nějaké oblasti # komunikační obtíže.

CARPE DIEM BOHEMIA s.r.o.

logopedie, psychologie, vzdělávání, pedagogika – Soukromá klinika logopedie v Praze pro děti a dospělé v oblastech poruchy řeči, komunikace, klinická logopedie, klinická psychologie, biofeedback, speciální pedagogika, rozvoj komunikačních dovedností. Diagnostika a terapie v českém, německém, francouzském a anglickém jazyce. Smlouvy se všemi pojišťovnami v ČR.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.