+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IPOP

Klíčová slova: procesově orientovaná psychologie, kóma, Mindell

E-mail: info@processwork.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2010

Popis: Instituce nabízející procesově orientovanou terapii a semináře (integrace psychologie, šamanismu a kvantové fyziky dle A. Mindella) k dovednějšímu zvládání psychických problémů, konfliktů ve vztazích, změněných stavů vědomí (kóma...)...

Web: www.processwork.cz

Další související informace

Psychologické poradenství

psychologie, psycholog, psychoterapie, poradna,sen – On-line poradna, psychologické poradenství a diagnostika s využitím odborného vzdělání i alternativních metod, jungovsky orientovaná psychoterapie, individuální a párové konzultace, práce se sny, využití Tarotu, grafologický a astrologický rozbor. Zaměřujeme se na pomoc v oblastech: konflikty ve vztazích mezi lidmi, pocity životního neuspokojení, zvládání krizové životní situace, úzkosti, zvládání stresových situací, problematika duchovní cesty, víry a náboženství, psychospirituální krize, diagnostika osobnosti pro účely firemní i soukromé, sebepoznání a sebeporozumění, poradenství při volbě profese, poradenství v oblasti výchovy dětí, problémy s příjmem potravy.

CARPE DIEM BOHEMIA s.r.o.

logopedie, psychologie, vzdělávání, pedagogika – Soukromá klinika logopedie v Praze pro děti a dospělé v oblastech poruchy řeči, komunikace, klinická logopedie, klinická psychologie, biofeedback, speciální pedagogika, rozvoj komunikačních dovedností. Diagnostika a terapie v českém, německém, francouzském a anglickém jazyce. Smlouvy se všemi pojišťovnami v ČR.

Chci růst

podnikání, psychologie, motivace, rozvoj osobnosti – Webový portál zabývající se rozvojem osobnosti, motivací, podnikáním či psychologií. Chceme růst ve svých dovednostech a znalostech a snažíme se pomáhat i druhým v této činnosti našimi články.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.