+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Iva Šolcová

Klíčová slova: zdravotní, klasické, reflexní, lymfatické, masáže

E-mail: isolcova@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2011

Popis: Poskytuji masáže a masérské služby v kosmetickém salonu Jitka v centru města Liberec. Klasické, sportovní, relaxační, zdravotní, lymfatické a další masáže. Po předchozí telefonické dohodě Vám v Liberci a jeho okolí ráda poskytnu masáž přímo u Vás doma.

Web: www.liberec-masaze.cz

Další související informace

masáže, lávovými kameny

masáže, klasické, ruční lymfodrenáž, reflexní – klasický a relaxační masáže, lavové kameny, profesionální péče o tělo, tělové zábaly na hubnutí, peeling, aromateratie, aromatické zabaly, kosmetika, mořské řasy, kosmetický, pečující ritualy SOTHYS, SPA, universal contour wrap - salon na Praze 1, odbourávání, tuku, celulitida, celulitidy, ošetření

alternativneterapie.sk

terapie, alternatívna medicína, masáže, terapisti, – Katalóg terapií a terapistov na Slovensku. V katalógu nájdete tiež zoznam predajní s alternatívnou medicínou, pomôckami pre terapeutov, pomôckami pre domáce aplikovanie terapií a masáží. Katalóg obsahuje aj masážne salóny.

Zdravotni a relaxační mas

masáže,zdravotní,relaxační,Slaný,Velvary,Mělník – Zdravotní a relaxační masáže Vám pomůžou od bolesti a únavy, v příjemném prostředí. Navštívit nás můžete na Mělníku, ve Slaném a ve Velvarech, popřípadě Vás mohu navštívit ve Vašem domově. Vždy po telefonické dohodě.

Načítání trvalo 0.2456 sekund.