+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Iveta Pleyerová - OPTIKA -

Klíčová slova: oční optika Litoměřice, brýle, nové brýle, dioptri

E-mail: info@ocnioptik.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2011

Popis: Oční optika v Litoměřicích, která Vám zajistí ty nejlepší služby v oblasti zraku. Brýle, kontaktní čočky, meření zraku a kompletní servis oční optiky.

Web: www.ocnioptik.eu/

Další související informace

Design Optik

kontaktní čočky, obruby, brýle, sluneční, optik – Design Optik nabízí široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí značek Esprit, Adidas, Lacoste, Puma atd. Měření zraku zdarma, bohatá nabídka brýlových skel, kontaktních čoček a dalšího sortimentu. Zajišťujeme servis i poradenské služby.

Afty

Afty – Tento typ problému způsobuje bolesti, nejčastěji při konzumování jídla, nebo při pití. V případě ústních aft se jedná o infekci úst způsobené plísní Candida. Tento problém může být také i chronický. Pokud se chcete vyhnou výskytu ústných aft měli by jste podniknout jistá opatření a to zejména dodržovat ústní hygienu.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.2212 sekund.