+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak na nehty návody

Klíčová slova: nehtová modeláž nehty zdobení návody gelové nehty

E-mail: jaknanehty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2009

Popis: Poradíme Vám jak na krásné nehty. Navštivte naše stránky a vyberte si nejvhodnější postup právě pro Vás. Návody pro péči o přírodní nehty včetně P-shine, jak použít akryl nebo UV gel. Galerie pro inspiraci.

Web: jak-na-nehty.cz

Další související informace

VIPnehty.cz

nehty, modeláž nehtů, gelové nehty, nehtová model – VIPnehty.cz - váš spolutvůrce krásných nehtů. Vše potřebné, aby se vaše ruce staly krásnější, osnivější, přitažlivější. Vše skladem, odesíláme obratem! (nehty, modeláž nehtů, gelové nehty, nehtová model)

Gelové nehty fotografie

gelové nehty, gelové nehty fotografie – Unikátní koncept webu je zaměřen na fotografie gelových nehtů, které sami vkládají návštěvníci a mohou si fotografie mezi sebou sami hodnotit a komentovat, radit, kritizovat. Autorky fotografie tak lze i kontaktovat a diskutovat vlastní gelové nehty. Lze se tak velmi jednoduše inspirovat - fotografie poskytují základ pro vaše gelové nehty. Vyzkoušet si gelové nehty je možné i doma - nově k tomu slouží sada na gelové nehty, která obsahuje vše potřebné k modeláži i zdobení. Ta je určena začátečníkům i pokročilým - lze prostudovat řadu návodů a postupů, jak na gelové nehty a navíc využít naše fotografie na gelové nehty k plnému naučení, jak na to.

Gelové nehty na nohou

gelové nehty, gelové nehty na nohou – Gelové nehty na nohou nejsou tak běžné jako jejich alternativa na rukou, ale přesto zvláště v letních měsících jsou často využívané. Celý proces modeláže i zdobení je naprosto totožný, jen je někdy problém s velikostí tipů na gelové nehty.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.