+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak přestat kouřit

Klíčová slova: kouření, odvykání kouření, e-cigarety

E-mail: prestavamkourit@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2013

Popis: Chtěli byste přestat kouřit, ale nevíte jak na to? Rady a tipy jak přestat kouřit najdete na našich stránkách. Zároveň zde najdete informace o elektronických cigaretách, které vám při odvykání mohou pomoci.

Web: www.prestavamkourit.cz

Další související informace

Odvykání kouření

kouření,odvykání,kouřit – Rozhodli jste se přestat kouřit? Pro rozhodnuté kuřáky je tady průvodce jak přestat kouřit, poradna odborníků, diskuzní fórum, seznam nekuřáckých restaurací, kontakty na Centra pro léčbu závislosti na tabáku.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Načítání trvalo 0.2737 sekund.