+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak správně čistit zuby

Klíčová slova: čištení zubů, stomatologi, prevence, zubní kazy

E-mail: admin@osetrenizubu.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2009

Popis: Pravidelná a správná péče o chrup je důležitá pro zdraví zubů.Ověřte si, že o svůj chrup pečujete správně a nehrozí některá ze zubních potíží. Čeká Vás nějaký zákrok? Prozkoumejte co vás u lékaře bude čekat.

Web: www.osetrenizubu.cz/

Další související informace

Whip Mix

Whip Mix, whipmix, dentální přístroje, stomatologi – Whip Mix - 84 let výzkumu, vývoje a výroby dentálních přístrojů a stomatologických materiálů nejvyšší kvality - od originálně řešené vakuové míchačky, brusky na sádru, vypalovací a keramické pece přes sofistikované zatmelovací hmoty, vosky, artikulátory, obličejové oblouky a další užitečné produkty pro ordinaci a laboratoř.

Zdraví a krása z přírody

Zdraví, krása, hubnutí, ekzémy, lupenka, prevence, – ... kouzlo je v synergii Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena.Výrobky OKG příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu. Výrobky OKG jsou velice účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení - s každým dalším výrobkem OKG, který začnete používat, je tato řada ještě účinnější! Výrobky OKG příznivě ovlivňují: trávicí systém, endokrinní systém vylučovací systém oběhový a mízně-cévní systém pohybový systém nervová soustava optimální hmotnost a objem, metabolismus povrch těla celková kondice,odolnost,obranyschopnost Vážíte-li si svého zdraví a chcete o něho pečovat přírodní cestou, pak naše unikátní výrobky jsou tou správnou volbou. Pomohly už tisícům lidí zkvalitnit zdraví a pomohly i zachránit desítky lidských životů.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Načítání trvalo 0.1379 sekund.