+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jarní únava, ospalost a vyčerpání

Klíčová slova: únava

E-mail: regkatalogy@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2010

Popis: Únava je v dnešní uspěchané době problémem, který trápí mnoho lidí. Tyto webové stránky si kladou za cíl informovat vás o únavě, jejím riziku a o tom, jak se únavě bránit. Útěchou všech lidí, které únava a její symptomy trápí, je, že pokud se dodržují základní pravidla zdravého života a užívají se podpůrné přípravky, únava rychle zmizí.

Web: unava.objevte.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.1819 sekund.