+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Játra - cirhóza, karcinom

Klíčová slova: játra,hepatitida,cirhóza,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2011

Popis: Játra jsou klíčovým orgánem metabolického procesu. Starají se o energetickou látkovou výměnu, trávení, slouží jako zásobárna důležitých látek a zejména obstarávají detoxikaci organismu. Nejčastěji je zasahuje infekční zánět, posléze dlouhodobým přetěžováním může dojít i k jejich cirhoze.

Web: jatra.ordinace.biz

Další související informace

Žloutenka

žloutenka,hepatitida,typy,léčba,příznaky – Žloutenka je patologický stav, jenž je provázen typickým zbarvením kůže, očního bělma a ostatních sliznic. Nejčastějším důvodem zvýšení koncentrace bilirubinu je hepatitida, která způsobí virový zánět jater.

Alergie

alergie,astma,komplikace,příznaky,léčba – Alergická reakce je vyvolána nepřiměřenou reakcí našeho imunitního systému na běžné látky v prostředí. Organismus na histamin může reagovat pouhou rýmou či ekzémem, avšak dostavit se může i anafylaktický šok.

Spála

Spála,streptokok,vyrážka,komplikace,příznaky,léčba – Původcem tohoto infekčního onemocnění je bakterie z rodu streptokoků a povětšinou se s ní setkáváme již během dětských let. Charakteristicky se projevuje propuknutím horečky, zánětem mandlí a hlavně vyrážkou.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.