+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Játra - cirhóza, karcinom

Klíčová slova: játra,hepatitida,cirhóza,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2011

Popis: Játra jsou klíčovým orgánem metabolického procesu. Starají se o energetickou látkovou výměnu, trávení, slouží jako zásobárna důležitých látek a zejména obstarávají detoxikaci organismu. Nejčastěji je zasahuje infekční zánět, posléze dlouhodobým přetěžováním může dojít i k jejich cirhoze.

Web: jatra.ordinace.biz

Další související informace

Roztroušená skleróza

roztroušená skleróza,rs,příznaky,léčba – Roztroušená skleróza je onemocnění centrálního nervového systému, v němž způsobuje rozpad myelinového obalu nervových vláken. Tím narušuje přenos nervových vzruchů a způsobuje propukání atak nemoci.

Křečové žíly

křečové žíly,varixy,příznaky,léčba – Varixy jsou nejčastějším žilním onemocněním, při němž dochází k vychlípení povrchových žil. To se projevuje pocitem těžkých nohou, otoky a především viditelnými modrými městky na dolních končetinách.

Bolest hlavy - tenzní, migréna, Cluster headache

bolest hlavy,migréna,tenzní bolesti,příznaky,léčba – Bolest hlavy nebo také cefalalgie je nepříjemný, intenzivní pocit bolesti na hlavě nebo v hlavě. Příčinou může být přímé podráždění lebeční klenby, mozkových blan, cév či nervů mozku nebo také uskřípnutím míšních nervů.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.