+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jednodenní čočky Acuvue T

Klíčová slova: Kontaktní čočky, čočky, acuvue, trueye

E-mail: trueye999@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2010

Popis: První jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky na našem trhu. Kontaktní čočky jsou velice užitečným doplňkem pro zrakově postižené. Kvalitní a povedené jednodenní kontaktní čočky Acuvue TruEye od společnosti Johnson and Johnson.

Web: www.trueye.cz

Další související informace

Levné kontaktní čočky

kontaktní čočky – Tipy na nákup kontaktních čoček v zahraničí. Porovnání cen kontaktních čoček, diskuzní fórum a informace o kontaktních čočkách.Praktický návod jak objednat levné kontaktní čočky v zahraničí v jednom z největších internetových obchodů s kontaktními čočkami na světě.

Oční čočky

kontaktní čočky, čočky, péče o čočky – Kontaktní čočky jsou moderní optická zdravotní pomůcky určené k nasazení přímo na oční rohovku. Slouží především ke korekci optických vad zraku, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus nebo presbyopie.

Kontaktní čočky

kontaktní čočky, čočky, oční čočky, kontaktní čočk – Kontaktní čočky levně z vlastních skladových zásob. V naší nabídce naleznete jak kontaktní čočky, roztoky na kontaktní čočky, oční kapky, ale i barevné kontaktní čočky. Také je možné u nás zakoupit čističe a pouzdra na kontaktní čočky.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.