+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiřina Ina Šandová

Klíčová slova: salon,kosmetika,masáže,prachatice,masáže,

E-mail: vivis@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2010

Popis: Jmenuji se Ina. Moje cesta k tomuto povolání nebyla přímočará. Vždy mě zajímal člověk jako celek, jeho bolesti i jeho starosti. Postupně jsem absolvovala různé kurzy. Mezi nimi kurz Rebalancingu, kterému jsem se věnovala ve dvouletém studiu. Tato metoda mě natolik oslovila, že jsem se rozhodla zabývat touto prací naplno a předat své zkušenosti a poznatky ostatním.

Web: www.inasandova.cz/

Další související informace

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Levné parfémy

parfém, parfémy, rady, výběr, recenze – Na parfémy-levné-parfémy.cz Vám poskytneme kompletní informace, které potřebujete pro výběr nové vůně, nebo si zde můžete připomenout své oblíbené parfémové stálice.Na parfémy-levné-parfémy.cz Vám poskytneme kompletní informace, které potřebujete pro výběr nové vůně, nebo si zde můžete připomenout své oblíbené parfémové stálice.

Přírodní luxusní výrobky

příze pro pletení, hedvábné příze, šály – V obchodě Vám nabízíme luxusní přízi z pravého přírodního hedvábí té nejvyšší kvality původem z indického Biharu. Tato oblast je známá výrobou hedvábí jedinečné kvality. Barevné variace a síla hedvábné příze je velmi variabilní. Nabízíme jemné příze vhodné pro háčkování nebo silnější variantu příze ideální pro pletení. Z těch to přízí nabízíme ručně tkané šály.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.