+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiřina Ina Šandová

Klíčová slova: salon,kosmetika,masáže,prachatice,masáže,

E-mail: vivis@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2010

Popis: Jmenuji se Ina. Moje cesta k tomuto povolání nebyla přímočará. Vždy mě zajímal člověk jako celek, jeho bolesti i jeho starosti. Postupně jsem absolvovala různé kurzy. Mezi nimi kurz Rebalancingu, kterému jsem se věnovala ve dvouletém studiu. Tato metoda mě natolik oslovila, že jsem se rozhodla zabývat touto prací naplno a předat své zkušenosti a poznatky ostatním.

Web: www.inasandova.cz/

Další související informace

Půjčka na bydlení

půjčka na bydlení, půjčka, půjčky, úvěr, úvěry – Půjčka na bydlení je nabízena mnoha českými firmami, účelem této informační stránky je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou firmu. Můžete se zde i podělit o zkušenosti s firmami.

Půjčka bez potvrzení příj

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránku můžete psát i své zkušenosti s ostatními firmami.

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.