+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JM Studio Mladá Boleslav

Klíčová slova: masáže, kavitace, lymfodrenáže, liposukce, lifting

E-mail: jana1.machova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2010

Popis: V příjemném prostředí jsou naší nabídkou masáže (relaxační, sportovní, ...), lymfodrenáže, kavitace, radiofrekvenční neinvazní liposukce a lifting, IPL Laser (trvalá epilace), sonoforéza, myostim, galvanická žehlička, ultrazvuk, baňkování vakuové i ohnivé, psychologické poradenství a diagnostika a mnoho dalších zkrášlovacích procedur pro tělo i duši.

Web: www.jm-studio.xf.cz

Další související informace

Masáže Wenzelová

masáže,masáže Praha,masáže Praha 4,Praha,šíje, – Poskytuji masaže,pedikůru,moxování již několik let.Masážemi a pedikůrou se klientům snažím přinést úlevu od bolesti, ale též relaxaci.Masáže poskytuji klasickéispecializované. Poskytuji masáže šíje,hrudníku,dolních a horních končetin,břicha,zad i celého těla.Mimo masáží poskytuji pedikůru a Kosmetiku. Provozovna je na Praze 4,Michnova 1621.

Neinvazivní korektivní de

Kosmetika, liposukce, dermabraze, lymfodrenáže – SB Studio - Zabýváme se neinvazivními metodami korektivní péče o tělo. Nabízíme ultrazvukovou liposukci, zeštíhlení i tvarování postavy, lymfodrenáže, laserové odstranění žilek a pigmentových skvrn, epilace a dermabraze. Vše bezbolestně a ambulantně.

Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

liposukce, lifting, zdraví, dieta, vizáž, relax, m – Le Style centrum zdraví a krásy v centru Českých Budějovic nabízí kompletní služby neinvazivní liposukce - kavitace, radifrekvenční lifting, masážní terapie, kadeřnictví, kosmetika+vizážistika. Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

Načítání trvalo 0.0771 sekund.