+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JÓGA, KOUČINK PRO ZDRAVÍ

Klíčová slova: jóga koučink stres zdraví powerjóga cvičení žena

E-mail: kouc@yogapage.org

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2008

Popis: Jóga, koučink a zdravý životní styl. Otevřené lekce jógy .Koučink pro řešení obtížných životních situací, zvýšenou únavu a stres, změnu či rozvoj kariéry, zvládání konfliktů, vztahy a rodinu, efektivní hubnutí, práce s energiemi a celostní zdraví.

Web: www.yogapage.org

Další související informace

Elexia.cz

zdraví diabetes krevní tlak křečové žíly astma – Kompletní systém zdraví se zárukou. Garantované výsledky: lepší kvalita života a eliminace potíží s cukrovkou (diabetes), krevním tlakem, astmatem, alergií, cholesterolem, křečovými žílami a homocysteinem. Nabízíme 300% garanci.

Angličtina pro firmy

angličtina pro firmy, firemní angličtina, firemní – Nabízí podrobné informace potřebné ke správné volbě poskytovatele výuky angličtiny ve firmách. Přehledně vysvětluje jednotlivé druhy výuky (všeobecná angličtina, obchodní angličtina, anglická konverzace, jazykový audit) a radí, jak správně vybrat jazykovou školu.

Realitní kanceláře Plzeň

Realitní kanceláře Plzeň, realitní kancelář – Realitní kanceláře Nejlepší bydlení realitní společnosti, s.r.o pobočka Plzeň Vám nabízejí své služby v západních Čechách. Naší hlavní výhodou jsou profesionální makléři, jejichž průměrná zkušenost v oboru nemovitostí je 5 let. Máme pobočky a zastoupení v Brně, Praze, Plzni, a Českých Budějovicích. Máme vlastní finanční poradce, kteří jsou vám schopni poradit, vybrat a zprostředkovat optimální financování nemovitosti včetně pojištění.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.