+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JoJo Efekt - Odietách.cz

Klíčová slova: diety, jojo efekt, zdravý životní styl,

E-mail: vyberusi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2013

Popis: Odietach.cz je server zaměření na informace z oblasti hubnutí. Zjistěte co je doopravdy JoJo efekt, jak na zdravý životní styl, tepovou frekvenci či bazal.Nevíte jak správně udržovat tepovou frekvenci nebo co je bazální metabolismus? Chcete žít zdravým životním stylem bez JoJo efektu? Náš web je pro Vás inspirací.

Web: odietach.cz/jojo-efekt

Další související informace

Zdravá cesta s chlorellou

chlorella, zdraví, životní styl, pyrenoidosa – Sladkovodní řasa chlorella je známa pro svůj vysoký obsah látek, které pozitivně působí na lidský organizmus. Chlorella je výborný doplněk stravy pro zdravý životní styl a pro posílení imunitního systému člověka. Snižuje krevní tlak a chrání buňky v těle.Chlorella se pěstuje ve sladkovodních nádržích v Taiwanu, odkud také pochází. Tato řasa je bohatá na vitamíny, antioxidanty a látky, které snižují krevní tlak nebo podporují obranyschopnost člověka. Chlorella je perfektní doplněk stravy, který pomůže ochránit vaše tělo.

Rapid life, zdravý životní styl

Rapid life, zdravý životní styl – Blog rapid-life-life.blogspot.com se věnuje témě zdravého životního stylu. Jde o video blog, který je v podstatě doplněním k mímu hlavnímu blogu Rapid life - rychlý životní styl, kde najděte články o zdravém životním style.

Remedicum

remedicum, zdravý životní styl, posílení imunity – Remedicum to jsou produkty pro zdravý životní styl, které řeší překyselený organismus, posílení imunity, dostatek vitamínu, hořčíku a v neposlední řadě celkovou detoxikaci organismu za pomoci speciálních doplňků jako aloe vera, agáve, detoxikační náplasti, mladý ječmen, mladá pšenice a zelené potraviny. Veškeré produkty firmy Remedicum přispívají k celkové rovnováze vašeho těla a odstraňují z něj nebezpečné toxiny.

Načítání trvalo 3.5237 sekund.