+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kadeřnický salon Linda

Klíčová slova: dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví, kosmetika

E-mail: info@salonlinda.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2011

Popis: Společenské a svatební účesy, prodlužování vlasů, módní střihy, obřady kerastase, melírování a barvení vlasů v módních trendech, přirozené kašírování (barvení 5 min) prošedivělých vlasů, ošetření obličeje, krku a dekoltu, prodlužování řas, depilace obličeje a těla, fyzioterapeutické masáže, bezplatné poradenství a diagnóza vlasů i vlasové pokožky speciální kamerou. Pomůžeme Vám předejít předčasnému vypadávání vlasů.

Web: www.salonlinda.cz/

Další související informace

Vonitka.cz

dámské parfémy, pánské parfemy, luxusní parfémy, – Taky se Vám stává, že život nějak ztratil barvu, chuť, vůní? V tom případě mám pro Vás jeden typ a to je adresa www.vonitka.cz kde stačí pouze otevřít stránku a nechat se unášet všemi vůněmi světa do dálek orientu nebo do rušných velkoměst či snad na pole s tulipány to už záleží na Vaší fantazii kam Vás donese. Jediné co je reálné jsou ceny, které naleznete na stránce www.vonitka.cz ty rozhodně nepatří do světa snů. Dámské parfémy, pánské parfémy, luxusní dámské parfémy, luxusní pánské parfémy, parfémy s feromony, dětské parfémy, dekorativní kosmetika, deospreje toto a mnohem více pro Vás připravily stránky vonitka.cz nejen aby byla spokojená Vaše touha krásně vonět, ale také i Vaše peněženka:) Pro ženy i muže máme úžasné parfémy s feromony, které Vám zajistí potřebnou špetku přitažlivosti pro druhé pohlaví bez kterého by život nebyl tak jiskřivý.

Kadeřnictví Praha 1

kadeřnictví, holičství, praha, 1, v, praze – Značkové kadeřnictví v Praze 1 poblíž Václavského náměstí, kde stříháme,barvíme,prostě staráme se o vlasy nejen VIP osobnostem.Používáme značku TIGI, která je šetrná k vlasům,ale 100% účiná. Praha je hlavní a současně největší město České republiky.

Načítání trvalo 2.8682 sekund.